Polštářky k pohovkám

Polštářky a pohovky, to zkrátka patří k sobě. Půvabné polštářky plní hned dvě funkce. Jednou z nich je dodatečné zkrášlení Vašeho relaxačního prostoru, druhou pak zvýšení komfortu, který při lenošení zažijete. Dekorativní účinky rozhodně nejsou zanedbatelné, krásy okolo nás není nikdy dost. V obývacím pokoji trávíte spoustu času a v hezkém prostředí si tolik důležitý odpočinek užijete o poznání kvalitněji. Dodatečné pohodlí také není k zahození, ostatně představte si to sami: poklidný sobotní večer, oblíbený televizní pořad, lahodný teplý nápoj a celá velká pohovka pouze a jen pro Vás. Nehodil by se Vám v takové chvíli měkoučký polštářek, kterým byste si podložili hlavu, aby Vás nebolelo za krkem? Bezpochyby ano.

Existují dva způsoby, jakými si můžete ideální polštáře pro Váš obývací pokoj vybrat. Jedním z nich je ladění tón v tónu, kdy se budete snažit o maximální možný soulad Vaší pohovky a jejich nových doplňků, druhou cestou je kontrastní volba, kdy jsou polštářky v opozici k barevnému provedení gauče, a z jejího uhlazeného vzhledu tak samovolně vystupují. Co myslíte, která z těchto dvou možností bude dominantě Vašeho obývacího pokoje více slušet?

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení