Jednací židle

Zařizujete školicí místnost, jednací prostory nebo čekárnu? Pak nesmíte zapomenout na jednací židle! Jejich výběr není tak složitý jako u kancelářských židlí, přesto ale vyžaduje Vaši pozornost. Jak jinak zajistit pohodlí Vašich zákazníků při schůzkách nebo při školení než poskytnutím kvalitního posezení? V našem sortimentu najdete celou řadu zajímavých kousků, které Vaši zasedací nebo přednáškovou místnost zaplní komfortem. 

Moderní sedací nábytek přináší nadčasový design a pohodlí i při dlouhém sezení. Klasické konferenční židličky jsou nestárnoucím hitem naší nabídky a již dlouhou dobu se drží na čelních místech v žebříčku prodeje. K dispozici jsou v několika barevných variantách. Stále oblíbenější je typ, který má prodyšné síťované opěradlo. Myslíme ale i na ty z Vás, kteří od designu jednacích židlí očekáváte víc, než je standard, a připravili jsme proto pro Vás i několik typově odlišných židliček. 

Pokud bojujete s nedostatkem místa a akce pro více lidí jsou ve Vaší společnosti spíše výjimkou, zaměřte se při výběru na jednací židle, které jsou stohovatelné. Po skončení přednášky nebo školení je jednoduše poskládáte na sebe a volný prostor můžete využít účelněji. 

Nejprodávanější

Kancelářské křeslo, šedohnědá látka / kov, Lener
 
2 950 Kč
Kancelářské křeslo, bílá ekokůže / kov, LENER
 
2 950 Kč
2 položek celkem
Kancelářské křeslo, šedohnědá látka / kov, Lener
2 950 Kč
TK-0000206726
Kancelářské křeslo, bílá ekokůže / kov, LENER
2 950 Kč
TK-0000206722