Lehátka z umělého ratanu a plastu

Nejprodávanější

9 položek celkem
Lehátko umělý ratan Tito černé
13 399 Kč
UR-0254_BR_WHITE
Set 2 lehátka Tito a 1 taburet Paola šedobéžový umělý ratan UR-0254_SET_HALF
Lehátko umělý ratan Tito hnědé, světle  hnědé polstry UR-0254_BR_BROWN
Lehátko umělý ratan Tito  šedobéžové
13 399 Kč
UR-0254_GREY
FLORIDA lehátko - grafit
FLORIDA lehátko - grafit
Skladem do 7 dnů
2 499 Kč
RP-17/112
Zelené plastové lehátko s područkami, stabilní pevné nohy RP-218112

Pohodlné poležení na Vaší zahradě nebude dokonalé bez kvalitního lehátka. Jaký materiál zvolit, abyste byli při používání lehátka spokojeni?

Plastové lehátko nabízí vynikající poměr cena/kvalita. Za příjemnou cenu získáte praktický výrobek, který Vás bude těšit a hlavně Vám bude dobře sloužit dlouhá léta. Plast se snadno udržuje a bez problémů odolává dešti. Lehátka jsou vybavena snadno polohovatelnou opěrkou, kterou je možné úplně složit do vodorovné polohy, což oceníte, až si budete chtít opálit záda. 

Umělý ratan je jedním z nejoblíbenějších materiálů pro venkovní použití. A není divu! Pyšní se vynikajícími užitnými vlastnostmi. Bez problémů odolává i náročným povětrnostním podmínkám a poradí si i dlouhodobým působením slunečních paprsků. Navíc se jednoduše udržuje, stačí mírně navlhčený hadřík a případná nečistota je pryč. Lehátka z umělého ratanu zvládají jak vysoké letní teploty, tak i mráz, můžete je proto na zahradě nechat celý rok. Ale pokud Vašim lehátkům chcete dopřát pohodlné přezimování, nabízíme šikovné ochranné plachty v několika velikostech, které zajistí bezpečný úkryt i zahradním židličkám nebo stolu.