Pohovka MABELL
Související produkty
Detailní popis produktu
Pohovka MABELL je navržena s ohledem na maximální funkčnost a komfort. Díky své rozkládací funkci se z ní snadno stane prostorné lůžko, které je vhodné pro každodenní spaní. Kvalitní matrace z polyuretanových pěn na lamelovém roštu poskytuje podporu a pohodlí během spánku.
Praktický úložný prostor pod sedákem je odvětrávaný a poskytuje dostatek místa pro uložení vašich věcí. Polohovatelné područky a volné opěrné polštáře umožňují individuální nastavení pro váš maximální komfort.
Pohovka se snadno přemění na prostorné dvojlůžko vytažením sedáku a sklopením opěradla. Velký, snadno přístupný úložný prostor pod sedákem je ideální pro ložní prádlo nebo sezónní oblečení.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pohovky a gauče |
|---|---|
| dodavano-v-demontu-rozlozene: | Ano |
| hloubka: | 95 cm |
| luzko: | 150 x 202 cm |
| Rozklad: | Ano |
| šířka: | 202 cm |
| Úložný prostor: | ano |
| výška: | 83 cm |
| Výška sedu: | 43 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
