Pohovka ESTER 120

Neohodnoceno
49 990 Kč –42 %
Pohovka ESTER 120 (Varianta misterio 03)
49 990 Kč –42 % 28 990 Kč
Na objendávku Na objendávku Na objendávku Zvolte variantu
Varianta
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pohovka ESTER nabízí spojení praktického využití a jednoduchého vzhledu, který se hodí do různých typů interiérů – od menších obývacích pokojů až po pokoje pro hosty nebo studentské byty.

Díky snadnému rozkládání vznikne lůžko o velikosti 116 × 208 cm, které poskytne pohodlné místo pro přespání jedné osoby. V sedáku jsou použity vlnovcové pružiny a PUR pěna, které zajišťují příjemné sezení i oporu při spánku.

Součástí pohovky je také úložný prostor, do kterého lze uložit deky, polštáře nebo sezónní věci. Výška sedu 48 cm je praktická a pohodlná pro každodenní používání.

Pohovka ESTER se dodává v demontu, takže je vhodná i pro prostory s horším přístupem. Je dostupná v několika barevných variantách, takže si ji snadno přizpůsobíte svému interiéru.

Doplňkové parametry

Kategorie: Pohovky a gauče
dodavano-v-demontu-rozlozene: Ano
hloubka: 107 cm
luzko: 116 x 208 cm
pur-pena: Ano
šířka: 181 cm
Úložný prostor: ano
výška: 90 cm
Výška sedu: 48 cm

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Bezpečnostní kontrola