Modulové sedací soupravy

Komfortní posezení, nadčasový design a vysoce kvalitní materiál - přesně to v sobě spojují modulové sedací soupravy z umělého ratanu. Jednou z největších výhod je jejich variabilnost. Jednotlivé části si totiž vyberete zcela podle svých představ - v naší nabídce najdete středové i koncové díly, samostatná křesla, taburety i konferenční stolky. Můžete si tak složit celou sestavu podle velikosti Vaší terasy nebo zahrady a mít tak jistotu, že budete mít vždycky dostatek míst na sezení pro rodinu i pro přátele.

Umělý ratan je optimální materiál pro nábytek určený k venkovnímu použití. Neponičí jej ani déšť, ani mráz a jeho vysoká barevná stálost odolá i dlouhodobému působení slunečních paprsků. Ručně prováděný výplet je pružný a příjemný na dotek. O Vaše pohodlí se postarají měkké polstry, které jsou potažené voděodolnou látkou z olefinu, která se pyšní pevností, stálobarevností a vysokou odolností vůči skvrnám, plísním, oděru a slunečnímu záření. Pokud se i přesto stane nehoda, můžete potah sejmout a vyprat jej na 40 °C. 

Modulové sedací soupravy z umělého ratanu nabízíme v několika příjemných barvách, které jsou doplněny barevně odpovídajícími polstry.