Zahradní židle, kov, polyratan, béžová, AZ-F1406 NAT AZ-F1406 NAT
Detailní popis produktu
Moderní zahradní židle značky Autronic spojuje stylový design a funkčnost. Je vyrobena z kvalitního polyratanu v přírodní barvě, který zajišťuje odolnost vůči venkovním podmínkám a zároveň přidává židli příjemný přírodní vzhled. Pevná kovová konstrukce dodává stabilitu a spolu s moderním vzhledem se židle skvěle hodí na terasu, zahradu nebo balkon. Díky ergonomickému tvaru poskytuje pohodlné sezení, ideální pro relaxaci nebo posezení u stolu s přáteli. Polštář a 5 cm béžový sedák je součástí balení.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahrady |
|---|---|
| EAN: | 8591957693022 |
| Barva: | Hnědá |
| Barva nohou: | Černá |
| Demontované: | Ano |
| Highlight 1: | Voděodolná látka |
| hloubka: | 61.0000 cm |
| Hmotnost - brutto: | 7.2500 kg |
| Hmotnost - netto: | 7.0000 kg |
| Karton1: | 64x59x54 |
| Materiál: | Polyratan |
| Materiál konstrukce: | kov |
| Materiál nohou: | Kov |
| Područky: | Ano |
| Rozměr nohy (cm): | 3 x 3 |
| Skupina zboží: | Zahradní židle |
| Styl: | Moderní |
| šířka: | 57.0000 cm |
| Typ podnože: | 4 Nohy |
| výška: | 86.0000 cm |
| Výška područek (cm): | 70 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
