Zahradní stůl MATHO akacie/černá
Detailní popis produktu
Konkrétní variantu produktu s Vámi vybereme po dokončení objednávky.
Výjimečný zahradní stůl zaujme trendovým designem a precizním zpracováním.
Deska stolu je vyrobena z kvalitního masivního dřeva akácie. Přírodní dřevěný dekor vrchní desky v kombinaci s černou kovovou konstrukcí tvoří jedinečný designový prvek Vaší zahrady nebo terasy. Díky poctivému materiálu je stůl mimořádně odolný.
Rozměry (š/v/h): 150 × 74 × 90 cm.
Péče o zahradní nábytek z masivu:
Používejte ubrus a podložky, abyste předešli vzniku skvrn. Nepoužívejte abrazivní prostředky jako aceton, bělidlo, rozpouštědla apod. Ostré předměty mohou poškodit povrch. Čistěte vlhkým hadříkem namočeným v jemném mýdlovém roztoku a ihned osušte suchým hadříkem. Mimo sezónu skladujte na suchém krytém místě. Pokud jej necháte venku, chraňte jej na podzim, v zimě a během dešťů nepromokavým krytem.
Dodáváme v demontovaném stavu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahrady |
|---|---|
| Hmotnost: | 24 kg |
| Barva: | Akácie, akacie/černá |
| délka: | 90 cm |
| Hmotnost: | 24.0000 kg |
| Materiál: | dřevo / masív, kov |
| šířka: | 150 cm |
| Vhodné do místností: | exteriér |
| výška: | 74 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
