Věšák, masiv, hnědá, F-2059 OAK F-2059 OAK
Detailní popis produktu
Dřevěný, volně stojící klasický věšák, resp. bestseller mezi věšáky. S jeho desingem se setkáváme již několik generací a jeho obliba je nadčasová. O tom svědčí i fakt, že ke svému původnímu účelu - a to věšení oblečení, začal sloužit i jako součást umění. Setkáváme se s ním např. v galeriích a výstavních prostorách, kde ho vidíme jako stojan na zavěšení obrazů nebo je dekorován živými či umělými květy nebo plastikami. Vyrobený je z ohýbaného topolového dřeva, nosná tyč je z břízy, mořený je v odstínu medový dub a lakovaný transparentním lakem. Výška 185 cm, nosnost je 12 kg rovnoměrné zátěže.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Věšáky a stojany |
|---|---|
| EAN: | 8591957538545 |
| Barva: | Hnědá |
| Dekor: | Dub |
| Demontované: | Ano |
| hloubka: | 54.0000 cm |
| Hmotnost - brutto: | 4.0000 kg |
| Hmotnost - netto: | 3.9000 kg |
| Karton1: | 57,5x33x58,5 |
| Materiál: | Dřevo |
| Průměr: | 54.0000 cm |
| Skupina zboží: | Věšák |
| Styl: | Retro |
| šířka: | 54.0000 cm |
| výška: | 185.0000 cm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
