Lucerna kovová - starožitná, bílá-antik, cena za sadu 2 ks JL326
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Svícny a svíčky |
|---|---|
| EAN: | 8591957947729 |
| Barva: | Bílá |
| hloubka: | 20.0000 cm |
| Materiál: | Kov |
| Sezóna: | Celorok |
| šířka: | 20.0000 cm |
| Velikost (malá) ŠxHxV cm: | 15x15x38 cm |
| Velikost (velká) ŠxHxV: | 20x20x56 cm |
| výška: | 56.0000 cm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
