Konferenční stolek LATTE bílá/borovice
Související produkty
Jídelní židle, béžová Dulux Velvet látka / chrom, SALOMA NEW
Skladem do 7 dnů
3 580 Kč
Masivní teaková židle do interiéru i exteriéru Margarita
Skladem do 7 dnů
6 320 Kč
Masivní teaková židle NANDA
Jídelní židle, bílá ekokůže, světlé šití / chrom, ABIRA NEW
Skladem do 7 dnů
2 979,99 Kč
Detailní popis produktu
Konkrétní variantu produktu s Vámi vybereme po dokončení objednávky.
Konferenční stolek s policí je vyroben z desky MDF v barvě bílá, nožky jsou z masivu borovice. Dodáváme v demontovaném stavu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stoly a stolky |
|---|---|
| Hmotnost: | 5.5 kg |
| Barva: | Bílá, bílá/borovice |
| Hmotnost: | 5.5000 kg |
| Materiál: | dřevo / masív, MDF |
| šířka: | 60 cm |
| Vhodné do místností: | kancelář, obývák |
| výška: | 42 cm |
Jídelní stůl vhodný, černá ocel / temperované sklo, BORGEN TYP 2
Skladem do 7 dnů
2 100 Kč
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
