Taburet čtvercový Inari 95/91
Související produkty
Detailní popis produktu
Konkrétní variantu produktu s Vámi vybereme po dokončení objednávky.
Uvedená cena platí pouze pro tento poslední kus skladem! Praktický taburet s moderním vzhledem. Taburet obsahuje úložný prostor. Nosnost taburetu je 100 kg. Barevné provedení - korpus látka Inari 95 ( černá ) a sedák látka Inari 91 ( šedá ).Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stoličky a taburety |
|---|---|
| Hmotnost: | 10 kg |
| délka: | 40 cm |
| Hmotnost: | 10.0000 kg |
| Materiál: | dřevo / masív, látka |
| šířka: | 40 cm |
| Vhodné do místností: | kancelář, obývák |
| výška: | 42 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
