WM-4 závěsný šuplíková komoda, ořech Macadamia
Související produkty
Detailní popis produktu
Konkrétní variantu produktu s Vámi vybereme po dokončení objednávky.
– skandinávská závěsná komoda
Závěsná komoda je stylovým řešením úložného prostoru do moderních interiérů inspirovaných skandinávským stylem. Díky závěsnému provedení působí lehce a vzdušně a zároveň usnadňuje udržování čistoty pod nábytkem.
Kombinace kvalitních materiálů LTD a MDF zaručuje pevnost, stabilitu a snadnou údržbu. Komoda nabízí praktické zásuvky pro přehledné uložení drobností a regálek pro dekorace či každodenně používané předměty. Je vhodná do obývacího pokoje, předsíně i ložnice.
Základní parametry
- Typ: závěsná komoda
- Rozměry: 45 × 120 × 40 cm (v × š × h)
- Vybavení: 5 zásuvek, regálek
- Materiál: LTD, MDF
- Styl: skandinávský
- Barva: ořech Macadamia
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skříně a komody |
|---|---|
| Hmotnost: | 33 kg |
| Barva: | Ořech |
| délka: | 40 cm |
| Hmotnost: | 33.0000 kg |
| Materiál: | LTD (lamino) |
| šířka: | 120 cm |
| Vhodné do místností: | obývák, ložnice |
| výška: | 45 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
