Skříň NEPTUN (M) 3D šatní, 144cm
Související produkty
Detailní popis produktu
Všechno potřebné na jednom místě, přehledně a prakticky. Právě to získáte spolu se šatní skříní NEPTUN. Díky třem samostatným sekcím si mohou prostory rozdělit různí členové rodiny, je možné roztřídit oblečení na letní a zimní, nebo na to s puntíky a proužky…
NEPTUN nabízí dostatek prostoru pro zavěšení obleků a kabátů, šuplíky pro uložení prádla a poličky na nezbytné drobnosti.
NEPTUN vyrostl do výšky průměrného muže, tedy 175 centimetrů, na šířku měří 144 centimetrů a jeho hloubka je půl metru.
V nabídce ale máme samozřejmě i další šatní skříně pro každého.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skříně a komody |
|---|---|
| dodavano-v-demontu-rozlozene: | Ano |
| hloubka: | 50 cm |
| lesk-mat: | mat |
| Materiál: | lamino 16 mm |
| police: | Ano |
| šířka: | 144 cm |
| výška: | 175 cm |
| zasuvky: | Ano |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
