Skříň NEPTUN (M) 2D šatní, 100cm
Související produkty
Detailní popis produktu
Neptun (M) – dvoudvéřová šatní skříň, doplněná o tři zásuvky. Dvoudveřová šatní skříň střední velikosti, ideální například do dětského pokoje. Má praktické uspořádání – zavěsit zde můžete dlouhé i kratší oděvy,tři šuplíky poslouží k uložení nezbytných drobností nebo prádla.
Kvalitní lamino je základem.
Šatní skříň NEPTUN vám dodáme až domů v demontovaném stavu s jednoduchým návodem na snadnou montáž. Poté si bude u vás doma vyžadovat tento prostor: šířka přesně jeden metr, výška 175 centimetrů a hloubka půl metru.
Pokud by se vám šatní skříň NEPTUN 2 zdála malá, podívejte se na její příbuznou, šatní skříň NEPTUN 3.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skříně a komody |
|---|---|
| dodavano-v-demontu-rozlozene: | Ano |
| hloubka: | 50 cm |
| lesk-mat: | mat |
| Materiál: | lamino 16 mm |
| šířka: | 100 cm |
| výška: | 175 cm |
| zasuvky: | Ano |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
