Skříň ANDA 2SL4S šatní, 222cm
Související produkty
Detailní popis produktu
Šatní skříň ANDA 2SL4S – dvoje dveře a 4× zásuvky ve spodní části.
Vyrobeno z lamina.
Patří do řady nábytku ANDA.
U všech produktů společnosti KASVO s cenou nad 3 tisíce korun je možnost nákupu na splátky.
Ilustrační foto.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skříně a komody |
|---|---|
| dodavano-v-demontu-rozlozene: | Ano |
| hloubka: | 60 cm |
| Materiál: | lamino |
| police: | Ano |
| šířka: | 222 cm |
| výška: | 218 cm |
| zasuvky: | Ano |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
