Komoda se zásuvkami KARO K6 bílá
Související produkty
Detailní popis produktu
Konkrétní variantu produktu s Vámi vybereme po dokončení objednávky.
Jednoduchý, ale za to pořád moderní design, který se hodí do každého interiéru. Komoda má 6 praktických šuplíků, kde si můžete odložit oblíbené věci. Je vyroben z kvalitní LTD desky, která je nenáročná na údržbu a hrany jsou chráněny ABS páskou. Komoda má bezúchytový systém otevírání, takže Vám v prostoru nebudou zavázet žádné úchyty.
Barevné provedení : bílý mat.
Dodáváme v demontu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skříně a komody |
|---|---|
| Hmotnost: | 49.5 kg |
| Barva: | Bílá |
| délka: | 43 cm |
| Hmotnost: | 49.5000 kg |
| Materiál: | LTD (lamino) |
| šířka: | 70 cm |
| Vhodné do místností: | kancelář, ložnice, předsíň |
| výška: | 139 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
