ESSEX zásuvková komoda, antracit/light artwood
Související produkty
Detailní popis produktu
Konkrétní variantu produktu s Vámi vybereme po dokončení objednávky.
Nábytek do ložnice představuje systémovou kolekci, která umožní komfortní vybavení ložnice. Vysoká funkčnost jednotlivých součástí a atraktivní design jsou zárukou zákazníkovy spokojenosti.
Jednotlivé součásti této kolekce se mohou pochlubit vysokou kvalitou provedení, precizním dokončením a v neposlední řadě důrazem na každý detail.
Komoda je vyrobena v elegantně vyvážené dekorativní prvky. Nabízí úložný prostor v podobě tří zásuvek.
Celkové rozměry: 1000*700*420 mm
Barevné provedení: dub light Artwood / antracit
Nábytek dodáváme v demontu s návodem k montáži.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skříně a komody |
|---|---|
| Hmotnost: | 61 kg |
| Barva: | bílá/šedá |
| délka: | 42 cm |
| Hmotnost: | 61.0000 kg |
| Materiál: | LTD (lamino) |
| šířka: | 100 cm |
| Vhodné do místností: | ložnice |
| výška: | 70 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
