Dvoumístná pohovka, béžová, manšestrová látka, ASB-4170 BGE2 ASB-4170 BGE2
Detailní popis produktu
Stylová a praktická rozkládací pohovka Autronic je ideální volbou pro váš obývací pokoj. Kombinace industriálního stylu a elegantní manšestrové látky dodá vašemu interiéru moderní šmrnc. Pohovka se snadno rozloží na pohodlné lůžko, což z ní dělá skvělou volbu pro hosty nebo každodenní odpočinek. Měkké výplně z PU pěny zaručují komfort při sezení i spaní. Stabilitu zajišťují kovové nohy s moderním čtvercovým průřezem. Perfektní spojení designu a funkčnosti pro každodenní použití.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sedací soupravy |
|---|---|
| EAN: | 8591957611149 |
| Barva: | béžová |
| Barva nohou: | Černá |
| Demontované: | Ano |
| Druh potahové látky: | Manšestrová látka |
| Funkce: | Rozkládací |
| Highlight 1: | Rozložitelné na lůžko |
| hloubka: | 76.0000 cm |
| Hmotnost - brutto: | 55.0000 kg |
| Hmotnost - netto: | 52.5000 kg |
| Karton1: | 140x73x51 |
| Materiál: | Textil |
| Materiál nohou: | Plast |
| Materiál výplně: | PU pěna |
| Plocha lůžka: | 95 x 174 |
| Rozklad: | Ano |
| Skupina zboží: | Dvoumístná pohovka |
| Styl: | Industriální |
| šířka: | 140.0000 cm |
| Typ Ovládání: | Manuální ovládání |
| Typ podnože: | 4 Nohy |
| výška: | 83.0000 cm |
| Výška područek (cm): | 55 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
