Sedací souprava WILD "L" (AKCE)
Detailní popis produktu
Sedací souprava WILD „L“ (AKCE) ve tvaru „L“- rohová, rozkládací s velkým úložným prostorem. Regulovatelné opěrky hlavy – zahlavníky (rohová opěrka je pevná).
Sedací souprava má čalouněná záda a je vhodná do prostoru. Rozklad je očalouněn potahovou látkou.
Pohodlné sezení zabezpečují kvalitní PUR pěny a vlnité pružiny v sedáku. Nohy – odstín chrom. Výška noh je 9 cm. Levé nebo pravé provedení.
Patří do řady sedacího nábytku WILD,kde máme několik sedacích souprav a různé barevné varianty.
U všech produktů společnosti KASVO s cenou nad 3 tisíce korun je možnost nákupu na splátky.
Ilustrační foto, dodáváno bez dekorací.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rohové sedací soupravy |
|---|---|
| délka: | 203 cm |
| Hloubka sedu: | 56 cm |
| leva-nebo-prava-varianta: | Ano |
| luzko: | 125 x 195 cm |
| Rozkládací: | Ano |
| šířka: | 275 cm |
| Úložný prostor: | ano |
| vlnovec: | Ano |
| výška: | 71/90 cm |
| Výška sedu: | 43 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
