Sedací souprava VERANO UP-2F-OT
Detailní popis produktu
Sedací souprava VERANO UP-2F-OT ve tvaru U, rozkládací, s úložným prostorem a regulovatelné záhlavníky.
Pohodlné sezení zabezpečují kvalitní vysoce elastické pěny na pružině vlnovec v sedáku. Nohy – černý kov. Levé nebo pravé provedení.
Výška sedu 47 cm.
Patří do řady sedacího nábytku VERANO.
U všech produktů společnosti KASVO s cenou nad 3 tisíce korun je možnost nákupu na splátky.
Ilustrační foto, dodáváno bez dekorací.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rohové sedací soupravy |
|---|---|
| délka: | 202 cm |
| hloubka: | 191 cm |
| leva-nebo-prava-varianta: | Ano |
| luzko: | 122 x 252 cm |
| Rozkládací: | Ano |
| šířka: | 317 cm |
| Úložný prostor: | ano |
| vlnovec: | Ano |
| výška: | 83/97 cm |
| Výška sedu: | 47 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
