Sedací souprava TREVOL OT-2F
Detailní popis produktu
Moderní rohová sedací souprava TREVOL OT-2F, rozkládací s úložným prostorem, ve tvaru L.
Nemá očalouněná záda, není vhodná do prostoru.
Pohodlné sezení zabezpečující kvalitní PUR pěna a vlnité pružiny v sedáku.
Černé nohy vysoké 10 cm.
Patří do řady sedacího nábytku TREVOL, kde máme několik sedacích souprav s možností výběru i jiných látek.
U všech produktů společnosti KASVO s cenou nad 3 tisíce korun je možnost nákupu na splátky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rohové sedací soupravy |
|---|---|
| délka: | 173 cm |
| hloubka: | 85 cm |
| Hloubka sedu: | 58 cm |
| leva-nebo-prava-varianta: | Ano |
| luzko: | 124 x 202 cm |
| Rozkládací: | Ano |
| šířka: | 243 cm |
| Úložný prostor: | ano |
| vlnovec: | Ano |
| výška: | 87 cm |
| Výška sedu: | 46 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
