Sedací souprava SOLANO
Detailní popis produktu
Sedací souprava SOLANO – rozkládací s úložným prostorem.
V ceně dva malé polštářky.
Pohodlné sezení zabezpečují kvalitní PUR pěny T30 a vlnité pružiny v sedáku.
UNIVERZÁLNÍ PROVEDENÍ -stranu si určíte při montáži.
U všech produktů společnosti KASVO s cenou nad 3 tisíce korun je možnost nákupu na splátky.
Ilustrační foto.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rohové sedací soupravy |
|---|---|
| délka: | 168 cm |
| Hloubka sedu: | 66 cm |
| luzko: | 142 x 209 cm |
| Rozkládací: | Ano |
| šířka: | 266 cm |
| Úložný prostor: | ano |
| univerzalni: | Ano |
| vlnovec: | Ano |
| výška: | 85 cm |
| Výška sedu: | 37 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
