Sedací souprava SELVA
Detailní popis produktu
Sedací souprava SELVA", rozkládací s úložným prostorem, sedáky z PUR pěny na pružině vlnovec.
Výška nožiček 10 cm, barva černá.
Sedací souprava má čalouněná záda a je vhodná do prostoru, rozklad je také v potahové látce.
Pravá a levá varianta.
Patří do řady sedacího nábytku SELVA, kde máme několik sedacích souprav s možností výběru i jiných látek.
U všech produktů společnosti KASVO s cenou nad 3 tisíce korun je možnost nákupu na splátky.
Ilustrační foto.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rohové sedací soupravy |
|---|---|
| délka: | 178 cm |
| Hloubka sedu: | 63 cm |
| leva-nebo-prava-varianta: | Ano |
| luzko: | 137 x 234 cm |
| Rozkládací: | Ano |
| šířka: | 255 cm |
| Úložný prostor: | ano |
| vlnovec: | Ano |
| výška: | 77/95 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
