Sedací souprava SELENA NEW
Detailní popis produktu
Moderní celočalouněná sedací souprava vyniká svým nadčasovým designem a vysokým komfortem sezení. Díky možnosti levého nebo pravého provedení se snadno přizpůsobí prostoru vašeho obývacího pokoje. Černé kovové nohy dodávají celé soupravě elegantní lehkost a stabilitu.
O vaše pohodlí se postará kvalitní HR pěna, která zajišťuje pružné a dlouhodobě odolné sezení. Polohovatelné záhlavníky umožní nastavit si ideální oporu hlavy a krční páteře. Elektrický výsuv s hloubkou až 90 cm vám pak poskytne dokonalou relaxační polohu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rohové sedací soupravy |
|---|---|
| hloubka: | 225 cm |
| Hloubka sedu: | 60 cm |
| leva-nebo-prava-varianta: | Ano |
| luzko: | 215 x 90 cm |
| Rozkládací: | Ano |
| šířka: | 275 cm |
| výška: | 105 cm |
| Výška sedu: | 43 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
