Sedací souprava ROSSO OT-2F-R-1
Detailní popis produktu
Sedací souprava ROSSO OT-2F-R-1 je rozkládací, s úložným prostorem a má polohovatelné opěrky hlavy.
Sedáky z vysoce elastické HR pěny na pružině vlnovec Sedací souprava má čalouněná záda a je vhodná do prostoru. Kovové, černé nohy o výšce 10 cm. Levé a pravé provedení.
Patří do řady sedacího nábytku ROSSO, kde máme několik variant sedacích souprav, křeslo elektrické i manuální a taburet s možností výběru i jiných látek.
U všech produktů společnosti KASVO s cenou nad 3 tisíce korun je možnost nákupu na splátky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rohové sedací soupravy |
|---|---|
| délka: | 197 cm |
| hloubka: | 180 cm |
| Hloubka sedu: | 56 cm |
| leva-nebo-prava-varianta: | Ano |
| luzko: | 124 x 267 cm |
| Rozkládací: | Ano |
| šířka: | 338 cm |
| Úložný prostor: | ano |
| vlnovec: | Ano |
| výška: | 85/100 cm |
| Výška sedu: | 45 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
