Sedací souprava POWER PUDDING L
Detailní popis produktu
Sedací souprava POWER PUDDING L – rozkládací a s úložným prostorem, prošívaná.
Pohodlné sezení zabezpečují kvalitní HR pěny a vlnité pružiny v sedáku, nastavitelné záhlavníky.
Výška kovových noh je 10 cm.
Levé nebo pravé provedení.
Patří do řady sedacího nábytku POWER PUDDING, kde máme několik sedacích souprav.
U všech produktů společnosti KASVO s cenou nad 3 tisíce korun je možnost nákupu na splátky.
Ilustrační foto.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rohové sedací soupravy |
|---|---|
| délka: | 203 cm |
| Hloubka sedu: | 56 cm |
| leva-nebo-prava-varianta: | Ano |
| luzko: | 125 x 195 cm |
| Rozkládací: | Ano |
| šířka: | 275 cm |
| Úložný prostor: | ano |
| vlnovec: | Ano |
| výška: | 71/90 cm |
| Výška sedu: | 43 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
