Sedací souprava ORANGE 2F-OTR
Detailní popis produktu
Sedací souprava ORANGE 2F-OTR, rozkládací s úložným prostorem.
Ve tvaru L, má očalouněná záda a je vhodná do prostoru.
Nastavitelné záhlavníky.
Pohodlné sezení zabezpečující kvalitní PUR pěna a vlnité pružiny v sedáku.
Chromové nohy o výšce 10 cm.
Patří do řady sedacího nábytku ORANGE, kde máme několik sedacích souprav s možností výběru i jiných látek.
U všech produktů společnosti KASVO s cenou nad 3 tisíce korun je možnost nákupu na splátky.
Ilustrační foto.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rohové sedací soupravy |
|---|---|
| délka: | 200 cm |
| hloubka: | 107 cm |
| Hloubka sedu: | 58 cm |
| leva-nebo-prava-varianta: | Ano |
| luzko: | 125 x 254 cm |
| Rozkládací: | Ano |
| šířka: | 287 cm |
| Úložný prostor: | ano |
| vlnovec: | Ano |
| výška: | 94/104 cm |
| Výška sedu: | 44 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
