Sedací souprava MONDE 2F-OT
Detailní popis produktu
Sedací souprava MONDE 2F-OT je rohová celočalouněná sedací souprava. Tato sedačka nabízí komfort v podobě polohovatelných opěrek hlavy.
Výplň sedáku tvoří vysokoelastická HR pěna a pružina Falliste. Součástí sedací soupravy je úložný prostor.
Moderní mechanismus umožňuje rozložení nábytku do dvou poloh – relaxační polohy, kdy se sedák vysune, a do polohy pro spaní, kdy stačí lehce posunout sedák dopředu a zvednout ho nahoru.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rohové sedací soupravy |
|---|---|
| hloubka: | 199 cm |
| leva-nebo-prava-varianta: | Ano |
| luzko: | 210 x 150 cm |
| pruzina: | Faliste |
| Rozkládací: | Ano |
| šířka: | 266 cm |
| Úložný prostor: | ano |
| výška: | 88/104 cm |
| Výška sedu: | 45 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
