Sedací souprava MOLI LUX MINI - KŮŽE
Detailní popis produktu
Moderní kožená sedací souprava MOLI LUX MINI – ve tvaru „L“. Sedací souprava je rozkládací s úložným prostorem.
Sedací souprava má čalouněná záda a je vhodná do prostoru. Pohodlné sezení zabezpečují kvalitní vlnité pružiny v sedáku. Výška noh je 10 cm. Levé nebo pravé provedení.
Patří do řady sedacího nábytku MOLI, kde máme několik sedacích souprav,
U všech produktů společnosti KASVO s cenou nad 3 tisíce korun je možnost nákupu na splátky.
Ilustrační foto.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rohové sedací soupravy |
|---|---|
| délka: | 189 cm |
| leva-nebo-prava-varianta: | Ano |
| luzko: | 125 x 195 cm |
| prava-kuze: | Ano |
| Rozkládací: | Ano |
| šířka: | 277 cm |
| Úložný prostor: | ano |
| vlnovec: | Ano |
| výška: | 75/90 cm |
| Výška sedu: | 45 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
