Sedací souprava LUGANO II
Detailní popis produktu
Sedací souprava LUGANO II rozkládací, s úložným prostorem, regulovatelné opěrky hlavy a područky. Očalouněná záda v potahové látce, prošití.
Pohodlné sezení zabezpečují kvalitní PURpěny na pružině vlnovec v sedáku. Levé nebo pravé provedení.
Výška sedu 46 cm.
Patří do řady sedacího nábytku LUGANO.
U všech produktů společnosti KASVO s cenou nad 3 tisíce korun je možnost nákupu na splátky.
Ilustrační foto, dodáváno bez dekorací.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rohové sedací soupravy |
|---|---|
| délka: | 200 cm |
| hloubka: | 95 cm |
| leva-nebo-prava-varianta: | Ano |
| luzko: | 115 x 208 cm |
| Rozkládací: | Ano |
| šířka: | 272 cm |
| Úložný prostor: | ano |
| vlnovec: | Ano |
| výška: | 83/100 cm |
| Výška sedu: | 46 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
