Sedací souprava LORETA U
Detailní popis produktu
Sedací souprava LORETA U ve tvaru U, rozkládací, s úložným prostorem a má regulovatelné záhlavníky.
Pohodlné sezení zabezpečují kvalitní HR pěny na pružině vlnovec v sedáku. Nohy – černý kov – o výšce 10 cm. Levé nebo pravé provedení.
Výška sedu 51 cm.
Patří do řady sedacího nábytku LORETA.
U všech produktů společnosti KASVO s cenou nad 3 tisíce korun je možnost nákupu na splátky.
Ilustrační foto, dodáváno bez dekorací.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rohové sedací soupravy |
|---|---|
| délka: | 202 cm |
| Hloubka sedu: | 55 cm |
| leva-nebo-prava-varianta: | Ano |
| luzko: | 120 x 252 cm |
| Rozkládací: | Ano |
| šířka: | 320 cm |
| Úložný prostor: | ano |
| vlnovec: | Ano |
| výška: | 93/108 cm |
| Výška sedu: | 51 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
