Sedací souprava LODY
Detailní popis produktu
Rozkládací rohová sedací souprava LODY s úložným prostorem.
Sedák sedací soupravy LODY je vyplněn PUR pěnou uloženou na pružině vlnovec.
Sedací souprava má čalouněná záda a je vhodná do prostoru. Levá nebo pravá varianta.
Patří do řady sedacího nábytku LODY, kde máme možnost výběru i jiných látek.
U všech produktů společnosti KASVO s cenou nad 3 tisíce korun je možnost nákupu na splátky.
Ilustrační foto.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rohové sedací soupravy |
|---|---|
| délka: | 162 cm |
| Hloubka sedu: | 63 cm |
| leva-nebo-prava-varianta: | Ano |
| luzko: | 135 x 200 cm |
| Rozkládací: | Ano |
| šířka: | 233 cm |
| Úložný prostor: | ano |
| vlnovec: | Ano |
| výška: | 85 cm |
| Výška sedu: | 43 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
