Sedací souprava LIVIO
Detailní popis produktu
Moderní rohová sedací souprava LIVIO s rozkladem a úložným prostorem. Rozklad na automatu. Sedací souprava má čalouněná záda a je vhodná do prostoru. Pohodlné sezení zabezpečují kvalitní bonell pružiny v sedáku. Nohy v provedení dřevo buk.
Levé nebo pravé provedení.
U všech produktů společnosti KASVO s cenou nad 3 tisíce korun je možnost nákupu na splátky.
Ilustrační foto.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rohové sedací soupravy |
|---|---|
| délka: | 163 cm |
| hloubka: | 99 cm |
| Hloubka sedu: | 63 cm |
| leva-nebo-prava-varianta: | Ano |
| luzko: | 145 x 196 cm |
| pruzina: | Ano |
| Rozkládací: | Ano |
| šířka: | 231 cm |
| Úložný prostor: | ano |
| výška: | 90 cm |
| Výška sedu: | 42 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
