Sedací souprava ILONA 2F-UP
Detailní popis produktu
Sedací souprava ILONA 2F-UP ve tvaru L, rozkládací a s úložným prostorem.
Pohodlné sezení zabezpečují kvalitní vysoce elastické HR pěny na pružině vlnovec v sedáku. Nohy – černý kov. Levé nebo pravé provedení.
Patří do řady sedacího nábytku ILONA.
U všech produktů společnosti KASVO s cenou nad 3 tisíce korun je možnost nákupu na splátky.
Ilustrační foto, dodáváno bez dekorací.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rohové sedací soupravy |
|---|---|
| délka: | 196 cm |
| leva-nebo-prava-varianta: | Ano |
| luzko: | 135 x 197 cm |
| Rozkládací: | Ano |
| šířka: | 255 cm |
| Úložný prostor: | ano |
| vlnovec: | Ano |
| výška: | 95 cm |
| Výška sedu: | 47 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
