Sedací souprava HILTON PLAZA "U"
Detailní popis produktu
Sedací souprava HILTON PLAZA „U“ je ideálním řešením pro ty, kteří hledají elegantní a praktický nábytek s vysokým komfortem. Tato rozkládací souprava disponuje dvěma úložnými prostory, které vám pomohou efektivně uskladnit deky, polštáře nebo jiné věci, které chcete mít po ruce, ale přesto úhledně ukryté.
Souprava je vybavena kvalitními PUR pěnami T30 a vlnitými pružinami, které zajistí pohodlné sezení i dlouhé hodiny. Nastavitelné záhlavníky poskytují možnost individuálního přizpůsobení pro maximální pohodlí.
S její prošitými detaily a kovovými černými nohami o výšce 10 cm je tato sedací souprava nejen praktická, ale i moderní a stylová. K dispozici je v levé nebo pravé variantě, takže si ji snadno přizpůsobíte vašemu prostoru.
Patří do řady sedacího nábytku HILTON, kde máme několik sedacích souprav.
U všech produktů společnosti KASVO s cenou nad 3 tisíce korun je možnost nákupu na splátky.
Ilustrační foto.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rohové sedací soupravy |
|---|---|
| délka: | 205 cm |
| hloubka: | 205 cm |
| Hloubka sedu: | 58 cm |
| leva-nebo-prava-varianta: | Ano |
| luzko: | 125 x 263 cm |
| Rozkládací: | Ano |
| šířka: | 350 cm |
| Úložný prostor: | ano |
| vlnovec: | Ano |
| výška: | 75/95 cm |
| Výška sedu: | 43 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
