Sedací souprava HAWANA LARGE
Detailní popis produktu
Sedací souprava HAWANA LARGE – rohová, rozkládací a s úložným prostorem.
Pohodlné sezení zabezpečují kvalitní pěny na pružině vlnovec v sedáku. Chromové nohy.
Sedací souprava není vhodná do prostoru, nemá očalouněná záda a bok v potahové látce. Je tam pouze technická textilie – krycí látka. Levé nebo pravé provedení.
Ilustrační foto.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rohové sedací soupravy |
|---|---|
| hloubka: | 173 cm |
| Hloubka sedu: | 58 cm |
| leva-nebo-prava-varianta: | Ano |
| luzko: | 125 x 190 cm |
| Rozkládací: | Ano |
| šířka: | 236 cm |
| Úložný prostor: | ano |
| vlnovec: | Ano |
| výška: | 90 cm |
| Výška sedu: | 46 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
