Sedací souprava GRENOBLE OT-2F-R-1-D (U1D)
Detailní popis produktu
Sedací souprava GRENOBLE OT-2F-R-1-D ve tvaru U1.
Sedací souprava má polohovatelné opěrky hlavy – záhlavníky, je rozkládací, s úložným prostorem. V sedáku ze sendvičová pěna na vlnovci. Chromové nohy o výšce 10 cm.
Levá nebo pravé varianta.
Sedací souprava má čalouněná záda a je vhodná do prostoru.
Patří do řady sedacího nábytku GRENOBLE, kde máme několik sedacích souprav, křeslo a taburet, s možností výběru i jiných látek.
U všech produktů společnosti KASVO s cenou nad 3 tisíce korun je možnost nákupu na splátky.
Ilustrační foto.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rohové sedací soupravy |
|---|---|
| délka: | 178 cm |
| hloubka: | 236 cm |
| Hloubka sedu: | 58 cm |
| leva-nebo-prava-varianta: | Ano |
| luzko: | 126 x 266 cm |
| Rozkládací: | Ano |
| šířka: | 340 cm |
| Úložný prostor: | ano |
| vlnovec: | Ano |
| výška: | 93/103 cm |
| Výška sedu: | 41 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
