Sedací souprava GREEK "U"
Detailní popis produktu
Sedací souprava GREEK „U“ ve tvaru písmene „U“ je rozkládací, s úložným prostorem a s regulovatelnými záhlavníky.
Pohodlné sezení zabezpečují kvalitní PUR pěny a vlnité pružiny v sedáku. Stříbrné nohy o výšce 5 cm.
Sedací souprava má čalouněná záda a je vhodná do prostoru.
Levé nebo pravé provedení.
Patří do řady sedacího nábytku GREEK, kde máme několik sedacích souprav a různé barevné varianty.
U všech produktů společnosti KASVO s cenou nad 3 tisíce korun je možnost nákupu na splátky.
Ilustrační foto, dodáváno bez dekorací.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rohové sedací soupravy |
|---|---|
| délka: | 230 cm |
| hloubka: | 230 cm |
| Hloubka sedu: | 60 cm |
| leva-nebo-prava-varianta: | Ano |
| luzko: | 124 x 210 cm |
| Rozkládací: | Ano |
| šířka: | 356 cm |
| Úložný prostor: | ano |
| vlnovec: | Ano |
| výška: | 86/100 cm |
| Výška sedu: | 43 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
