Sedací souprava FAMILY
Detailní popis produktu
Rohová sedací souprava FAMILY je rozkládací s úložným prostorem. V sedáku ze sendvičová pěna na vlnovci.
Chromové nohy o výšce 10 cm.
Sedací souprava není vhodná do prostoru – nemá očalouněná záda. Levá a pravá varianta.
Patří do řady sedacího nábytku FAMILY, s možností výběru i jiných látek.
U všech produktů společnosti KASVO s cenou nad 3 tisíce korun je možnost nákupu na splátky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rohové sedací soupravy |
|---|---|
| délka: | 171 cm |
| hloubka: | 85 cm |
| Hloubka sedu: | 57 cm |
| leva-nebo-prava-varianta: | Ano |
| luzko: | 123 x 190 cm |
| Rozkládací: | Ano |
| šířka: | 235 cm |
| Úložný prostor: | ano |
| vlnovec: | Ano |
| výška: | 87 cm |
| Výška sedu: | 46 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
