Sedací souprava FAMILY (AKCE)
Detailní popis produktu
Rohová sedací souprava FAMILY je rozkládací s úložným prostorem. V sedáku ze sendvičová pěna na vlnovci.
Chromové nohy o výšce 10 cm.
Sedací souprava není vhodná do prostoru – nemá očalouněná záda.
UNIVERZÁLNÍ – strany si určíte při montáži.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rohové sedací soupravy |
|---|---|
| hloubka: | 171 cm |
| Hloubka sedu: | 57 cm |
| leva-nebo-prava-varianta: | Ano |
| luzko: | 123 x 190 cm |
| Rozkládací: | Ano |
| šířka: | 235 cm |
| Úložný prostor: | ano |
| výška: | 87 cm |
| Výška sedu: | 46 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
