Sedací souprava ELEVEN OT-2F
Detailní popis produktu
Sedací souprava ELEVEN OT-2F, rozkládací s úložným prostorem, nastavitelné opěrky hlavy.
Ve tvaru L, má očalouněná záda a je vhodná do prostoru.
Pohodlné sezení zabezpečující kvalitní vysoce elastické HR pěna a vlnité pružiny v sedáku.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rohové sedací soupravy |
|---|---|
| délka: | 181 cm |
| hloubka: | 108 cm |
| leva-nebo-prava-varianta: | Ano |
| luzko: | 126 x 210 cm |
| Rozkládací: | Ano |
| šířka: | 267 cm |
| Úložný prostor: | ano |
| vlnovec: | Ano |
| výška: | 85/100 cm |
| Výška sedu: | 45 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
