Sedací souprava EDMOND U1
Detailní popis produktu
EDMOND U1 je exkluzivní rohová sedací souprava ve tvaru U.
Sedací souprava má polohovatelné opěrky hlavy – záhlavníky, je rozkládací, s úložným prostorem. V sedáku je sendvičová pěna na vlnovci. Chromové nohy o výšce 10 cm.
Levá nebo pravé varianta. Rohový díl – funkce pro relax.
Sedací souprava má čalouněná záda a je vhodná do prostoru.
Patří do řady sedacího nábytku EDMOND, kde máme několik sedacích souprav, křeslo a taburet, s možností výběru i jiných látek.
U všech produktů společnosti KASVO s cenou nad 3 tisíce korun je možnost nákupu na splátky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rohové sedací soupravy |
|---|---|
| délka: | 162 cm |
| hloubka: | 162 cm |
| Hloubka sedu: | 53 cm |
| leva-nebo-prava-varianta: | Ano |
| luzko: | 118 x 260 cm |
| Rozkládací: | Ano |
| šířka: | 317 cm |
| Úložný prostor: | ano |
| vlnovec: | Ano |
| výška: | 95/109 cm |
| Výška sedu: | 45 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
