Sedací souprava EDMOND 3F-R-2
Detailní popis produktu
Rohová sedací souprava EDMOND 3F-R-2.
Sedací souprava má polohovatelné opěrky hlavy – záhlavníky, je rozkládací, s úložným prostorem. V sedáku je sendvičová pěna na vlnovci. Chromové nohy o výšce 10 cm. Levá nebo pravé varianta. Rohový díl – funkce pro relax.
Sedací souprava má čalouněná záda a je vhodná do prostoru.
Patří do řady sedacího nábytku EDMOND, kde máme několik sedacích souprav, křeslo a taburet, s možností výběru i jiných látek.
U všech produktů společnosti KASVO s cenou nad 3 tisíce korun je možnost nákupu na splátky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rohové sedací soupravy |
|---|---|
| délka: | 214 cm |
| hloubka: | 97 cm |
| Hloubka sedu: | 55 cm |
| leva-nebo-prava-varianta: | Ano |
| luzko: | 118 x 203 cm |
| Rozkládací: | Ano |
| šířka: | 266 cm |
| Úložný prostor: | ano |
| vlnovec: | Ano |
| výška: | 95/110 cm |
| Výška sedu: | 43 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
