Sedací souprava DANA ve tvaru "U"
Detailní popis produktu
Sedací souprava DANA je rozkládací, s úložným prostorem. Jednoduchou manipulací získáte lůžko s ložnou plochou 122 × 255 centimetrů. Součástí této sedací soupravy jsou i polohovatelné opěrky hlavy. Sedák je vyplněn PUR pěnou se zvýšenou flexibilitou uloženou na vlnovcové pružině.
Rozměry sedací soupravy DANA jsou takovéto: šířka 331, výška 80, respektive 94 centimetry a hloubka přesně 2 metry. Výška sedu činí 44 centimetry. Výška nožiček 15 cm.
Sedací souprava má čalouněná záda a je vhodná do prostoru.
Patří do řady sedacího nábytku DANA, kde máme několik sedacích souprav, křeslo a taburet, s možností výběru i jiných látek.
V naší nabídce najdete i mnoho dalších rohových sedacích souprav.
U všech produktů společnosti KASVO s cenou nad 3 tisíce korun je možnost nákupu na splátky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rohové sedací soupravy |
|---|---|
| délka: | 200 cm |
| hloubka: | 200 cm |
| Hloubka sedu: | 55 cm |
| leva-nebo-prava-varianta: | Ano |
| luzko: | 122 x 255 cm |
| Rozkládací: | Ano |
| šířka: | 331 cm |
| Úložný prostor: | ano |
| vlnovec: | Ano |
| výška: | 80/94 cm |
| Výška sedu: | 44 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
