Sedací souprava CLOUD "U" (AKCE)
Detailní popis produktu
Sedací souprava CLOUD „U“ (AKCE) ve tvaru „U“, rozkládací s úložným prostorem a regulovatelnými opěrkami hlavy.
Pohodlné sezení zabezpečují kvalitní PUR pěny a vlnité pružiny v sedáku. Černé nohy o výšce 5 cm.
Sedací souprava má čalouněná záda a je vhodná do prostoru. Rozklad je očalouněn potahovou látkou.
Levé nebo pravé provedení.
Patří do řady sedacího nábytku CLOUD, kde máme několik sedacích souprav a různé barevné varianty.
Ilustrační foto, dodáváno bez dekorací.
U všech produktů společnosti KASVO s cenou nad 3 tisíce korun je možnost nákupu na splátky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rohové sedací soupravy |
|---|---|
| délka: | 202 cm |
| hloubka: | 164 cm |
| Hloubka sedu: | 93/98 cm |
| leva-nebo-prava-varianta: | Ano |
| luzko: | 120 x 252 cm |
| Rozkládací: | Ano |
| šířka: | 320 cm |
| Úložný prostor: | ano |
| vlnovec: | Ano |
| výška: | 88/103 cm |
| Výška sedu: | 41 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
