Sedací souprava CLOUD "L" (Akce)
Detailní popis produktu
Sedací souprava CLOUD „L“ je ideální volbou pro ty, kteří hledají moderní design, funkčnost a pohodlí v jednom. Tento elegantní kus nábytku ve tvaru „L“ nabízí nejen pohodlné sezení, ale i rozkládací funkci, která poskytuje lůžko o velikosti 120 × 185 cm, ideální pro přespání hostů.
Součástí sedací soupravy je i praktický úložný prostor, který je perfektní pro uložení polštářů, dek nebo jiných věcí. Regulovatelné opěrky hlavy zajistí pohodlné sezení a ideální podporu pro relaxaci nebo sledování televize.
Pohodlí zajišťují kvalitní PUR pěny a vlnité pružiny v sedáku, které poskytují optimální komfort. Čalouněná záda dávají soupravě elegantní vzhled, díky kterému ji můžete umístit kamkoliv, bez nutnosti opěření o zeď.
Sedací souprava CLOUD „L“ má černé nohy o výšce 5 cm, což ji dodává moderní a stabilní vzhled. Je k dispozici v levé i pravé variantě, což vám umožní přizpůsobit ji dle dispozic vašeho obývacího pokoje.
Součástí kolekce CLOUD jsou také další sedací soupravy a různé barevné varianty, které vám umožní dokonale sladit interiér vašeho domova.
Patří do řady sedacího nábytku CLOUD, kde máme několik sedacích souprav a různé barevné varianty.
U všech produktů společnosti KASVO s cenou nad 3 tisíce korun je možnost nákupu na splátky.
Ilustrační foto, dodáváno bez dekorací.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rohové sedací soupravy |
|---|---|
| délka: | 202 cm |
| hloubka: | 93/98 cm |
| leva-nebo-prava-varianta: | Ano |
| luzko: | 120 x 185 cm |
| Rozkládací: | Ano |
| šířka: | 260 cm |
| Úložný prostor: | ano |
| vlnovec: | Ano |
| výška: | 88/103 cm |
| Výška sedu: | 41 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
