Sedací souprava CASTELLO (AKCE)
Detailní popis produktu
Sedací souprava CASTELLO (AKCE) – rohová, rozkládací s úložným prostorem. Čtyři velké zádové polštáře + 3 malé dekorativní polštáře jsou v ceně.
Sedací souprava má čalouněná záda a je vhodná do prostoru. Rozklad je očalouněn potahovou látkou.
Pohodlné sezení zabezpečují kvalitní PUR pěny a vlnité pružiny v sedáku. Nohy – odstín chrom. Výška noh je 4 cm. Levé nebo pravé provedení.
Patří do řady sedacího nábytku CASTELLO, kde je možnost výběru z různých barevných variant.
U všech produktů společnosti KASVO s cenou nad 3 tisíce korun je možnost nákupu na splátky.
Ilustrační foto, dodáváno bez dekorací.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rohové sedací soupravy |
|---|---|
| délka: | 178 cm |
| Hloubka sedu: | 63 cm |
| leva-nebo-prava-varianta: | Ano |
| luzko: | 137 x 234 cm |
| Rozkládací: | Ano |
| šířka: | 278 cm |
| Úložný prostor: | ano |
| vlnovec: | Ano |
| výška: | 74/92 cm |
| Výška sedu: | 42 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
