Sedací souprava BOSTON REC-3F-RE-2SK
Detailní popis produktu
Sedací souprava BOSTON REC-3F-RE-2SK, rozkládací s úložným prostorem. Ve tvaru U, má očalouněná záda a je vhodná do prostoru.
Pohodlné sezení zabezpečující kvalitní PUR pěna a vlnité pružiny v sedáku.
Plastové stříbrné nožky o výšce 4,5 cm.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rohové sedací soupravy |
|---|---|
| délka: | 216 cm |
| hloubka: | 165 cm |
| Hloubka sedu: | 55 cm |
| luzko: | 117 x 266 cm |
| Rozkládací: | Ano |
| šířka: | 333 cm |
| Úložný prostor: | ano |
| vlnovec: | Ano |
| výška: | 102 cm |
| Výška sedu: | 46 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
