Sedací souprava BOSTON 3F-REC
Detailní popis produktu
Rohová sedací souprava BOSTON 3F-REC rozkládací bez úložného prostoru.
Ve tvaru L, má očalouněná záda a je vhodná do prostoru.
Pohodlné sezení zabezpečující kvalitní PUR pěna a vlnité pružiny v sedáku.
Plastové stříbrné nožky o výšce 4,5 cm.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rohové sedací soupravy |
|---|---|
| délka: | 165 cm |
| hloubka: | 101 cm |
| Hloubka sedu: | 55 cm |
| luzko: | 117 x 210 cm |
| Rozkládací: | Ano |
| šířka: | 262 cm |
| vlnovec: | Ano |
| výška: | 102 cm |
| Výška sedu: | 46 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
